Телефон

home-icon

Категорії

Доставка замовлення

Доставка замовлень

Компанія "Директ Офіс Сервіс" пропонує Вам якісну доставку та повний комплект документів у зручний для Вас час і місце.

Умови доставки:

Мінімальна сума замовлення для безкоштовної  доставки - 1500 грн. для філій у містах Дніпро і Киів, та 1000 грн. у місті Львів.

Наші розподільчі центри розташовані в містах: Київ, Дніпро, Львів, що дозволяє забезпечувати оперативну доставку Ваших замовлень по всій території України. Наша компанія також обслуговує Донецьку і Луганську область на підконтрольній Україні території.

Вартість доставки:

Київ, Дніпро - при замовленні товарів на суму від 1500* грн доставка безкоштовна.

Львів - при замовленні товарів на суму від 1000* грн доставка безкоштовна.

У інші міста, умови доставки обговорюються з менеджером компанії.

Всі замовлення на суму менше 1000 грн. для Львова та менше 1500 грн. для Київа та Дніпра доставляються транспортною компанією за рахунок замовника або самовивозом зі складу постачальника.

* якщо в замовленні немає габаритних товарів (меблі, техніка, тощо), а також якщо частка форматного паперу в замовленні не перевищує 70%. Вартість доставки таких замовлень оговорюється з менеджером додатково.

Адреси складів для самовивозу:

Київська обл., м.Бориспіль, вул. Індустріальна, 5

Дніпро: пр-т. Слобожанський, 20

Терміни і правила доставки:

Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 18-00.

Київ, Дніпро:

- при розміщенні замовлення до 15-00 доставка виконується впродовж 24 годин*,

* ця умова діє у разі надходження грошових коштів на р/р "Директ Офіс Сервіс" до 16.00 (або надання клієнтом платіжного доручення)  ** ця умова виконується у тому випадку, якщо в замовленні відсутні товари із статусом "під замовлення" або з відміткою "в обмеженій кількості" на складі. Якщо в замовленні є присутніми вказані види товарів - терміни доставки Вам повідомить наш менеджер.

Інші міста (у тому числі Львів, Запоріжжя)

- доставка здійснюється впродовж 48 годин за умови узгодження і повної комплектації замовлення.

Для замовлень, сплачених за безготівковим розрахунком, при собі необхідно мати оригінал доручення на отримання товарно-матеріальних цінностей.

Усі побажання і пропозиції відносно доставки Ви можете озвучити менеджеру під час узгодження умов співпраці.

Увага!

При доставці товару кур'єрськими службами (Міст Експрес, Нова Пошта), приймаючи товар від представників транспортних компаній, обов'язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд! У разі ушкодження товару, при неповній комплектації замовлення або ушкодженні вантажного місця (коробки, палети) необхідно відмовитися від прийому товару до надання Акту (претензії). Акт зобов'язаний скласти представник транспортної компанії.

У тому випадку, якщо ця ситуація виникла при доставці товару - обов'язково повідомите до Департаменту Логістики ТОВ "Директ Офіс Сервіс" за телефоном (067) 355-69-50.