Телефон

home-icon

Категорії

Товари з логотипом

Сувенірна та рекламна продукція вже багато років успішно використовується багатьма компаніями не тільки для просування своїх брендів та торгових марок, але і є чудовим подарунком або знаком уваги для потенційних клієнтів та існуючих партнерів. Отримавши якісну ручку, блокнот або щоденник з логотипом, клієнти обов'язково звернуть увагу на рекламу і за необхідності звернуться із замовленням.

Невеликі рекламні сувеніри можна подарувати колегам чи партнерам під час ділової зустрічі або підібрати варіант подорожі та презентувати його до якогось свята чи знакової події. Найголовніше - не варто економити на якості, а також потрібно підібрати щось корисне, наприклад, ручку, блокнот, флешку, кухоль з нанесенням логотипу компанії.

Сувенірна продукція з логотипом також може стати чудовим подарунком для співробітників компанії. Набори канцелярських товарів з логотипом також стануть чудовим рішенням під час проведення семінару, презентації чи конференції.

Компанія "Дірект Офіс Сервіс" пропонує великий асортимент товарів під нанесення логотипу, частина з яких представлена ​​на нашому сайті у відповідних розділах. Крім того, будь-яке замовлення можна прорахувати, звернувшись до відділів продажу.

Правильно розроблений макет нанесення логотипу дуже важливий під час розкручування будь-якої компанії. Тому ми пропонуємо послуги з виготовлення та адаптації макетів під друк, а також дизайну сувенірної продукції на замовлення.

Якщо вам потрібна продукція з логотипом у Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, а також якщо Ви хочете замовити друк на невеликих партіях товарів – все це можна зробити у нас.

 

Замовлення щоденників.

На нашому сайті представлений величезний вибір щоденників різноманітних кольорів та форматів на будь-який смак.

 

Мінімальне замовлення для безкоштовного тиснення – 50 щоденників (має на увазі одну модель одного матеріалу та одного кольору, при тисненні одним кліше).

 

Розмір кліше не повинен перевищувати 45 кв. див. (це приблизно розмір стандартної візитної картки).

 

Вимоги до макетів

  • Векторні зображення приймаються у форматах програм: AdobeIllustratorверсії НЕ ВИЩЕ 15.0 (*.ai, *.eps); CorelDrawверсії НЕ ВИЩЕ 11.0 (*.cdr, *.cmx).
  • Растрові зображення приймаються в будь-яких растрових форматах, для роботи з якими потрібен AdobePhotoshop НЕ ВИЩИЙ версії 7.0 (*.psd, *.tif, *.jpg, *.gif…).
  • Мінімальний розмір лінії тиснення: 0,35 мм.
  • Мінімальний розмір між лініями тиснення: 0,35 мм.